Szkolenie „CYFRYZACJA WYZWANIEM DLA FIRMY PRODUKCYJNEJ. JAK ZROBIĆ TO SKUTECZNIE?"

Opublikowano: piątek, 13 październik 2023, 14:36

Szanowni Państwo,

 Ośrodek Enterprise Europe Network działający przy Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie, zaprasza przedsiębiorców do udziału w bezpłatnym szkoleniu w formie stacjonarnej:

 „CYFRYZACJA WYZWANIEM DLA FIRMY PRODUKCYJNEJ. JAK ZROBIĆ TO SKUTECZNIE?

METODY I ŚCIEŻKI CYFRYZACJI DOSTOSOWANE DO KAŻDEJ FIRMY”

 

Szkolenie odbędzie się 24 października (wtorek), w godz.: 09:00-14:00, w Hotelu i Restauracji ”Nowy Dwór” w Świlczy k/Rzeszowa.

 

PRELEGENCI:

Marcin Bosek - przedsiębiorca, pasjonat biznesu, który swoją pasją zaraża innych. Cyfryzacją i robotyzacją zajmuje się od wielu lat, prowadzi projekty cyfryzacyjne. W swoich działaniach stawia na otwarte kontakty biznesowe, odważne wyznaczanie celów oraz rozsądną, wielopoziomową strategię. Współpracuje z ośrodkami naukowo-technologicznymi oraz prowadzi prace badawczo-rozwojowe. Pomaga firmom w opracowywaniu projektów nowych technologii i innowacyjnych rozwiązań.

 Tomasz Marek - Verlogic Systemy Komputerowe Sp. z o.o. - od ponad 15 lat pomaga małym i średnim przedsiębiorstwom w wyzwaniach, które stawia przed nimi rynek. Przystosowuje własne, autorskie systemy do potrzeb klientów, rozwiązując podstawowe problemy, z którymi borykają się firmy - zarządzanie procesem realizacji zleceń, czasem pracy oraz marketingiem online.

 Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, obowiązuje rejestracja: https://forms.gle/mE1sWKsh9GNUDoNY7

LICZBA MIEJSC NA SZKOLENIE OGRANICZONA!!

 Program szkolenia znajdziecie Państwo w załączeniu!!

Link do wydarzenia: https://www.een.wsiz.pl/wydarzenia/szkolenie-cyfryzacja-wyzwaniem-dla-firmy-produkcyjnej-jak-zrobic-to-skutecznie-metody-i-sciezki-cyfryzacji-dostosowane-do-kazdej-firmy-24-10-2023r/

 Zgłoszenia udziału w szkoleniu można dokonać również telefonicznie pod numerem telefonu: 17 860 57 45

 REKRUTACJA TRWA DO 23.10.2023 R.

 Serdecznie Państwa zapraszamy!!

Pliki do pobrania

program-24-10-2023

198Kb

Ta strona korzysta z plików cookies. Aby dowiedzieć się więcej zapoznaj się z regulaminem.